Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Less waste

Less waste!

Less waste – co to jest?

W dosłownym tłumaczeniu less waste to po prostu “mniej odpadów”. W praktyce chodzi oczywiście o generowanie jak najmniejszej ilości śmieci!

Dlaczego less waste ma znaczenie?

Czy wiesz, że przeciętny Polak produkuje ok. 370 kilogramów śmieci rocznie? To i tak niezły wynik, porównując go z innymi krajami europejskimi. Dla przykładu, w Danii produkcja śmieci na osobę w 2020 roku wynosiła 844 kg, zaś w Luksemburgu 791! Średnia na Europejczyka przypada ponad pół tony śmieci w ciągu roku.

Teraz pomyśl, ile śmieci jest w stanie wyprodukować jedna osoba w ciągu całego życia. Pewnie suma jest dość wysoka!

Mówimy NIE !!! dla zbędnych śmieci. Dlatego też staramy się zapakować wszystkie produkty w naszym sklepie iSloiki.pl zgodnie z filozofią less waste. Troszczymy się zarówno o to, by zamówione produkty trafiły do Ciebie w idealnym stanie, były wykonane w duchu i poszanowaniu produktu jak i naszej planety. A po zużyciu dowolnego produktu, chcemy aby każdy mógł poddać opakowanie ponownie do recyklingu lub do wykorzystania.

Nie chcemy generować odpadów! Zależy nam na ochronie środowiska, dlatego wybraliśmy produkty w szkle a dosłownie w słoikach.

 

Sami podejmujemy decyzję, czy sprzeciwiamy się plastikowej fali, czy przymykamy na nią oko. Produkty, którymi się otaczamy, pokazują, kim jesteśmy, jakie wyznajemy wartości, jaki przyświeca nam cel.

 

Sprawdź, czego możesz spodziewać się w środku iSloiki.pl

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2022-06-01
Szybko, sprawnie i bezproblemowo. POLECAM!!!
2022-05-15
Wszystko ok poza bardzo długą wysylką.
pixel