Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Ile znaczą dla nas słoiki?

Słoiki to wszystko co oczekujemy od życia na co dzień bez plastiku!!!

Sami podejmujemy decyzję, czy sprzeciwiamy się plastikowi, czy przymykamy oko. Produkty, którymi się otaczamy, pokazują, kim jesteśmy, jakie wyznajemy wartości, jaki przyświeca nam cel. Dokonując codziennych wyborów zakupowych, możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się plastiku. 

Nasz sklep iSloiki.pl powstał z myślą o przedstawienia wszystkich możliwych towarów w opcji w szkle. Nasze produkty sprzedajemy w słoikach - w ekologicznych i trwałych opakowaniach. Słoiki gwarantują, że suszone owoce zachowują na dłużej swoje właściwości i idealny smak, a jedzenie nie ma kontaktu z tworzywami sztucznymi, przetwory są naturalne, a kiszonki i warzywa zamknięte w słoikach są świeże. Warto pamiętać, że szkło i metal można poddawać recyklingowi w nieskończoność, zawsze odzyskuje się przy tym 100% surowca. Dla naszej marki iSloiki.pl to bardzo ważne, by rozsądnie zarządzać zasobami naturalnymi, dzielić się nimi oraz dbać o otaczające nas środowisku tu i teraz, aby móc w przyszłość spoglądać z uśmiechem. Wybierając nasze produkty pomagasz nam w realizacji takiego przedsięwzięcia. Od lat dążymy do zmiany sposobu sprzedaży jedzenia na bardziej ekologiczny - bez użycia plastiku. Teraz chcemy działać na większą skalę (online), zmieniając Świat na lepszy. Wybierając nasze produkty wspierasz pozytywnie zakręconych na punkcie ekologii ludzi, poszukujących dobrych dla Ziemi rozwiązań. Każdy taki zakup, każdy taki proekologiczny wybór pomaga ratować środowisko. Dziękujemy!

 

iSloiki.pl  - zdrowe jedzenie i czysta planeta.

 

Nasze produkty dostarczamy w całej Polsce – lokalnie lub kurierem.

Na co dzień jesteśmy takimi samymi pasjonatami zdrowego odżywiania, jak nasi klienci. Współpracujemy z dietetykami, coachami dietetycznymi, sportowcami i osobowościami promującymi zdrowy styl życia.

Zdrowy styl życia to więcej niż jedzenie.

Wierzymy, że zdrowy styl życia to także sposób, w jaki funkcjonujemy oraz wartości, którymi kierujemy się każdego dnia dlatego wybierajmy produkty bez plastiku. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas powinien wypracować swój własny styl żeby wzajemnie się zainspirować, pozytywnie nastawić i popracować nad zdrowymi nawykami.

Stawiamy na rozwój, chcemy dawać jeszcze więcej dobra!

Cieszymy się, że jesteśmy marką, prowadzoną przez osoby “tak po ludzku” zafascynowane zdrowym odżywianiem i przechowywaniem produktów w "SZKLE". Cały czas jesteśmy blisko każdego klienta, słuchamy i działamy. Dobre relacje, wsparcie i rozmowa to coś, co nas inspiruje i napędza. Wiemy również, że najważniejszy zawsze jest człowiek i jego osobiste podejście do życia i odżywiania. To wszystko to jednak tylko początek. Wraz z rozwojem nieustannie wprowadzamy kolejne produkty w słoikach i rozszerzamy naszą ofertę o nowe zdrowe i sprawdzone produkty. Chcemy kształtować nawyki naszych klientów nie tylko poprzez eko produkty, ale również szereg innych produktów, po które warto sięgać każdego dnia i to bez plastiku.

To wszystko chcemy podarować Tobie z poczuciem dobrze wykonanej misji.

Cieszymy się, możemy dzielić się z Wami naszą wizją zdrowego stylu życia w słoiku.

Dziękujemy, że do nas zaglądasz.

Zaufane Opinie IdoSell
3.80 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-06-01
Szybko, sprawnie i bezproblemowo. POLECAM!!!
2022-05-15
Wszystko ok poza bardzo długą wysylką.
pixel